Biraz Anı

Anı defterimizden birkaç not.

Soran herkese matematikle hiçbir alakam olmadığı halde burda neden bulunduğumu ve görev aldığımı açıkladım. Aslında alakamın olduğunu da öğrendim. Ben İktisat 1. sınıf öğrencisi Halime Gamze Güncüm. Bugün aslında yepyeni şeyler öğrendiğimi değil de aslında hepimizin bildiği şeyleri farkına vardığımı söylemek istiyorum. Şu an matematik- ekonomi ilişkisini araştırmayı ve bunu sunmayı (belki ilerde) planlıyorum. Bakalım seneye burada tekrar bulunacak ve bu yazdıklarımdan bir şeyler çıkarıp istediklerimi yapmış olacak mıyım. Şimdilik görüşürüz.

14.03.2023’ de burda olacağım.


14 Mart 2022

Halime Gamze Güncüm

Katılımcı

Bu nasıl bir kalabalık! Matematiği seveler, sevmeyenlerden daha çok olabilir mi? Her köşede bir etkinlik var. Sergiler, materyaller, konuşmalar, röportajlar. Çok yüksek bir enerji var.

Konuşmalara henüz gidemedim, kantindeki seçenekleri beğendim. Çok şık bir mekan, onlarca görevli çalışıyor. Herkesin eline sağlık.

14 Mart 2022

Can Ozan Oğuz

Katılımcı

Merhaba!

Matematikle dolu bu günde bir araya gelmekten mutluluk duyduğum birçok insanla tanıştım. Kriptoloji köşesinde görev almak ve insanlara şifrelemeden bahsetmek hele hele de Sezarı mezarından çıkartıp getirmişken, çok eğlenceliydi. Sonraki yıllarda görüşmek üzere.

14 Mart 2022

Eylül Ayçiçek

Ekip Üyesi

Daha isim geçiremediğim bir dolu insan. Hepinizi seviyorum.

Açıkçası çok saf moddayım. Ama emeklerimize değdiği için çok mutluyum. Tanıtım ekibim sizi de seviyorum!

Böyle şimdi şey düşünüyorum geceleri afiş yapmadan nasıl uykusuz kalacağım. O bahanemdi. Neyse her maili sendgrid kullanmadan yolladım. Tek tek her çizginin rengini seçtim. Sabırla sürekli iletişim kurdum katılımcılarla. Burada yakın arkadaşıma da teşekkür ediyorum. Sabırla tek tek her şeyi yapmamı bekledi ve bana yardım etti.

Ayşenur (Sezar) seni de çok seviyorum. Önümüzdeki sene ben de Brütüs olucam. Hahaha

14 Mart 2022

İrem Başak Özturhallı

Tanıtım Koordinatörü

Biraz Fotoğraf

14 Mart 2022

14 Mart 2022

14 Mart 2022

Hatıra Fotoğrafları

Katılımcılarımızdan ve ekiplerimizden geriye kalan hatıralar?
Hatıra
Hatıra
Hatıra
matgunu2022