Büyük bir aileyiz

Matematik Günü İstanbul; birçok öğrenci kulübü, gönüllüler, dernekler, okullar ve sponsorlarımızın bir araya gelerek oluşturduğu büyük bir aile tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Siz de Matematik Günü İstanbul ailesine katılarak, matematiğin heyecan verici dünyasını keşfedilmesine katkıda bulunup bu özel günün bir parçası olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

  • Organizatörler
  • Destekleyenler
  • Sponsorlar
  • Ekip
Organizatörler
Başkent Üniversitesi
Matematik Topluluğu
Boğaziçi Üniversitesi
Bilim Kulübü
Gebze Teknik Üniversitesi
Matematik Kulübü
İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik Bilgisayar Kulübü
İstanbul Üniversitesi
Matematik Kulübü
Marmara Üniversitesi
Matematik Kulübü
Medeniyet Üniversitesi Matematik Kulübü
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Matematik Kulübü
Sakarya Üniversitesi Matematik Eğitimi Topluluğu
Sakarya Üniversitesi Matematik Topluluğu
Türkiye Matematik Kulübü
Yeditepe Üniversitesi
Bilim Kulübü
Yıldız Teknik Üniversitesi
Bilim ve Matematik Kulübü



Destekleyenler
İstanbul Kültür Üniversitesi
Eyüpsultan Belediyesi
Matematik Evi
Matematik Günü İstanbul
Sponsorlar
İstanbul Kültür Üniversitesi
British Council
Nesin Yayınevi
Kalo's Coffee


Ekip

EKip ❤️

Tüm koordinatörlerimize ve ekip üyelerimize çalışmaları için teşekkür ederiz.

İlayda Altınkol

Genel Koordinatör

Nigar
Yıldız

Genel Koordinatör Yardımcısı

Bedrettin
Yıldız

Ekip Koordinatörü

Filiz Top

Tanıtım Koordinatörü

Zeynep Serra Cengiz

Mali İşler Koordinatörü

Zeynep Emiroğlu

Matematik Günü Sahnesi Koordinatörü

Zeynep- Erdemir

Ev Sahibi Ekip Koordinatörü

Beyza Göktan

Sergiler Koordinatörü

Aynur Kübra Aktaş

Sosyal Etkinlikler Koordinatörü

TEMSİLCİLER

Emre Akyurt

Muhammet Can Çali

Kadir Demir

Bedrettin Yıldız

Eren Kıratlı

Muhammet Salih Bilik

Zeynep Okatan

Zeynep Serra Cengiz

Aynur Kübra Aktaş

Beyza Göktan

Gülbanu Güven

Şeyma Yalçın



EV SAHİBİ EKİP

Zeynep Erdemir (Koordinatör)

Ömer Furkan Çabuk

Yusuf Polat

Alparslan Eravşar 

Serdar Külek

Yasin Demirkutu



ATÖLYELER EKİBİ

Uğur Güler

Dilara Küçük

Merve Gül Kalaycı

Beyza Yılmaz

Merve Şavlukcan

Ahmet Kaynarpınar

Salih Ağlamış

Emire Barış

Şevval Aydınlı

Esma Nur Aktaş

İsmail Berkay Görel

Selin Zişan Artan

Elif Aşkın

Yusuf Uğurelli

Zeynep Duman 

Soner Sezgin

Uğur Güler

Cansu Özdemir

Zerde Fatmanur Erbaş



SERGİLER EKİBİ


MATEMATİK GÜNÜ SAHNESİ EKİBİ

Zeynep Emiroğlu(Koordinatör)

İzel Gürdal

Melihcan Çelebi

Lara Yıldırım

Berhiv Ülgen

Serhat Erbil

Volkan Demir

Cansel küçüktaşkapu

Doğan Can Kapan



SOSYAL ETKİNLİKLER EKİBİ

Aynur Kübra Aktaş(Koordinatör)

Roze Şengül

Hilal akbayrak

İdil Yücesoy

Aslı Sena Dede

Kadir Demir

Şeyda nur Perçin 

Aslıhan Rahmiye Er

Sinem Gümüş

Fadime Yıldırım 

Fethiye Nisa Gönültaş

Batuhan Göktuğ Saygılı

Şeyma Yalçın

Zehra soyyiğit

Çağdaş Okumuş 

Merve Afra Can

Ebrar Çuhadar 

Zeynep Çağlar AY

Emre Sağır

Aysun özkarcı 

ESRA ALAMIN

Ali Haydar Boyraz

Fadime Yıldırım 

Ayşan Öztemel 

Rukiye Hümeyra Çoban

Polat Sami Kanbur

Gizem Sahra Korkmaz

Emre Yazar

Furkan Ay

Ayşe Nur Aslan 

Esma Nur Çağlar 

Kader Alp



MALİ İŞLER EKİBİ

Zeynep Serra Cengiz (Koordinatör)

Nurettin Polat Özçetin

Mahmut Ekrem Şimşek 

Emre Akyurt



TANITIM EKİBİ

Filiz Top(Koordinatör)

Buğra Bal

Beyza Sude Kaçkın

Begüm Laiç

Şevval Demirel

Selin Zişan Artan 

Muhammet Can Çali

Ecesu Şahin

Elif Biçan

Ecem Günay

Aslı Sena Dede

Elif Biçan

Hatice Nur Kabak

İdil Yeşil

Nazlı kaymak

Zeynepsu Yılmaz 

Merve Hilal Yıldırım 

Aleyna Şahin

Gizemnur Gül